OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

Szkoła podstawowa

Za reprezentowanie szkoły w konkursach przedmiotowych na szczeblu wojewódzkim ogólnopolskim i międzynarodowym, uzyskanie tytułu laureata i finalisty, oraz wyróżnienia, nagrody książkowe i dyplomy otrzymali:

  • Tomasz Budzyński – V a - laureat Konkursu przyrodniczego organizowanego przez Lubelskiego Kuratora Oświaty; (opiekun E. Szkalej)
  • Patrycja Korońska – kl. V b - laureatka Konkursu ortograficznego organizowanego przez Lubelskiego Kuratora Oświaty; (opiekun D. Bożek)
  • Julia Bartko – VI b, Izabela Ciesielczuk – VI b - finalistki Konkursu przyrodniczego organizowanego przez Lubelskiego Kuratora Oświaty; (opiekun J. Marcych)
  • Julia Bartko – VI b - finalistki Konkursu historycznego organizowanego przez Lubelskiego Kuratora Oświaty; (opiekun I. Spisacka)
  • Suchodolska Marta – kl. Vb – finalista Konkursu z języka angielskiego organizowanego przez Lubelskiego Kuratora Oświaty; (opiekun D. Witkowska)
  • Milena Turzyńska – III a - finalistka Konkursu matematycznego „Mimak” organizowanego przez LSCDN w Zamościu; (opiekun E. Janicka)
  • Tomasz Budzyński – V a - laureat Konkursu matematycznego „Szpak” organizowanego przez LSCDN w Zamościu; (opiekun J. Tumiłowicz Fijołek)
  • Paulina Bębenek – IV a finalistka - Konkursu matematycznego „Szpak” organizowanego przez LSCDN w Zamościu; (opiekun J. Tumiłowicz Fijołek)
  • Gąsior Jakub kl. II a, Zając Patrycja kl. II a, Szabat Aleksandra kl. III a, Budzyński Tomasz kl. Va, Wanarski Szymon kl. Va – wyróżnienia w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur”; (opiekunowie: E. Janicka, A. Handziuk, J. Tumiłowicz Fijołek)
  • Miłosz Kondrak kl. IV a, Julia Kopczyńska kl. IV a, Matylda Bień kl. IV a, Sebastian Zając kl. IV a - laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego „EKOTEST”; w kategorii Adept dla klas V i VI wyróżnienie - Magdalena Suchodolska kl. V b; w kategorii Maluch dla klas III – IV bardzo dobry wynik: Milena Turzyńska kl. III a, Julia Głuszak, Marcela Mazurek, Greta Szwaczkiewicz, Patryk Roch, Germańska Wiktoria, Bartosz Kozar; (opiekunowie: J. Marcych, E. Szkalej, E. Janicka, D. Wawrzyniuk)
  • Magdalena Bojarczuk kl. VI a, Tomasz Budzyński kl. V a - laureaci w Wojewódzkim Konkursie j. angielskiego „CLICKONMANIAK”; finaliści - Paulina Bębenek IV a, Julia Kopczyńska, Matylda Bień, Wiktoria Buczko, Katarzyna Tokarczuk, Patrycja Korońska V b, Rafał Hubka, Marta Suchodolska V b, Izabela Ciesielczuk VI b, Julia Bartko VI b; (opiekunowie: B. Szlonzak, D. Witkowska)
  • Tomasz Budzyński kl. V „a”, Patryk Księżycki – kl. V „a” finaliści w XI Regionalnym Konkursie Informatycznym „Myszka” (opiekun K. Łopocki)

 

Za osiągnięcia w konkursach artystycznych, literackich i plastycznych na różnych szczeblach podziękowania otrzymali: 

  • Martyna Wiśniewska kl. IV c, Miłosz Kondrak kl. IV a, Maja Baranowska kl. IV c wyróżnienie w XXXI Międzynarodowym Konkursie Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży im. Wandy Chotomskiej – Słupsk, 2015r. (opiekunowie: A. Dzik, M. Słupna)
  • Tomasz Budzyński – kl. V a - I nagroda; Wiktoria Buczko – kl. V a - wyróżnienie w XXIX Konkursie Literackim "DEBIUT” (opiekun E. Sitnik – Pogwizd)
  • Oskar Karwat kl. III b - wyróżnienie w XXII Ogólnopolskim Konkursie Ekologiczno - Plastycznym „Ziemia jest Jedna”; Karolina Zimon – kl. III b - praca zakwalifikowana do wystawy (opiekun D. Wawrzyniuk)
  • Julia Ptak kl. III a – wyróżnienie w XII Ogólnopolskim Konkursie Twórczości Plastycznej „Świat w oczach najmłodszych – Barwy Radości”; Karolina Zimon – kl. III a - praca zakwalifikowana do wystawy; (opiekun E. Janicka)
  • Szymon Migas kl. III b – laureat w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Cztery pory roku - Lato w kolażu” (opiekun D. Wawrzyniuk)
  • Oliwia Mołczan kl. V b - II nagroda w XIV Wojewódzkim Konkursie Twórczości "Zawsze niech będzie... (opiekun A. Franke)
  • Oliwia Mołczan V b, Martyna Wiśniewska – IVc, Dominika Krawiec – IV c nagroda w Wojewódzkim Konkursie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej (etap powiatowy) – „Śpiewający słowik”; (opiekun A. Franke)

 

Świadectwa z wyróżnieniem za wysokie wyniki w nauce w roku szkolnym 2014/2015 otrzymali: Budzyński Tomasz, Buczko Wiktoria, Tokarczuk Katarzyna, Bojarczuk Magdalena, Bartko Julia, Ciesielczuk Izabela, Chachler Wiktoria, Korońska Patrycja, Zaprzała Antoni Kopczyńska Julia, Pawlos Patrycja, Fijołek Bartłomiej, Ślązak Aleksandra, Bębenek Paulina Szkodzińska Katarzyna, Suchodolska Marta, Miłosz Kondrak, Weronika Stadnik, Matylda Bień, Sebastian Zając, Julia Borkowska, Oliwia Czerw, Dominika Czupryńska, Adam Jakubowski, Gabriela Marciniak, Mateusz Watras, Honorata Dobrowolska, Nicole Budzowska, Kinga Żuraw, Oliwia Grech, Julianna Pempko, Amanda Greń, Grzegorz Kędzierski, Karol Krystkowiak, Igor Krawczyński, Natalia Słowik, Dominika Krawiec, Julia Ciemięga, Maja Baranowska, Patrycja Gontarz, Martyna Wiśniewska, Kinga Frąc, Nicole Walczuk, Ewa Romaniszyn, Julia Kowalczuk, Michał Janicki, Mateusz Kamieniecki, Agata Bednarz, Jakub Kozik, Szymon Wanarski, Gabriela Szeweńko, Hubka Rafał, Olszak Zuzanna, Dąbrowska Julia, Aleksandra Dzirba, Piotr Perelmuter, Julia Wiśniewska, Olga Śmietanka, Aleksandra Biszczat, Jakub Tlak, Kamil Daciuk, Michał Paradowski, Dominik Zubko, Weronika Grzyb, Markiewicz Marta Momot Klaudia, Pitus Małgorzata, Trzos Patrycja, Żukowska Anna, Młynarczuk Weronika.

Dyplomy za wzorową 100 % frekwencję odebrali: Antoni Krzyżanowski, Milena Turzyńska, Bartosz Brzóska, Julia Kaniuga, Bartosz Pawelec, Sebastian Lachowski, Jakub Gorzelnicki, Klaudia Strzępek, Filip Szymański, Martyna Wesołowska, Sandra Bęsiuk, Weronika Stadnik, Mateusz Watras, Julianna Pempko, Amanda Greń, Gabriela Szeweńko, Antoni Zaprzała, Hubka Rafał, Dąbrowska Julia, Natalia Bednarczuk, Magdalena Bojarczuk.

Za pracę w Samorządzie Uczniowskim podziękowania otrzymali: Izabela Ciesielczuk, Julia Bartko, Olga Śmietanka, Aleksandra Dzirba, Alesandra Ślązak, Małgorzata Pitus, Marija Sachuk, Natalia Bednarczuk, Julia Wiśniewska, Magdalena Lachowska, Jakub Tlak, Bartłomiej Fijołek, Piotr Perelmuter, Weronika Młynarczuk, Konrad Słowik, Bartosz Dąbrowski, Jakub Łaba.

Za działalność artystyczną w zespole wokalnym w roku szkolnym 2014/2015 nagrody odebrali: Aleksandra Ślązak, Masza Saczuk, Olga Śmietanka, Katarzyna Polska, Weronika Grzyb, Bartłomiej Fijołek, Piotr Perelmuter, Natalia Bednarczuk, Małgorzata Pitus, Julia Bartko, Julia Hojda, Agata Bednarz, Wiktoria Buczko, Wiktoria Chaachler, Ewa Romaniszyn, Gabriela Szeweńko, Katarzyna Szkodzińska, Anna Szymańska, Katarzyna Tokarczuk, Rozalia Wojtowicz, Dominika Krawiec, Martyna Wiśniewska, Patrycja Gontarz, Marta Markiewicz, Oliwia Mołczan, Patrycja Pawlos, Aleksandra Domańska.

Za osiągnięcia sportowe nagrody otrzymali: Śmietanka Olga, Grzyb Weronika, Saczuk Marija, Dzirba Aleksandra, Bednarczuk Natalia, Wiśniewska Julia, Lachowska Magdalena, Polska Katarzyna, Ślązak Aleksandra, Bojarczuk Magdalena, Bojarczuk Natalia, Biszczat Aleksandra, Fijołek Bartek, Tlak Jakub, Kudelski Adrian, Pelermuter Piotr, Piasecki Patryk, Daciuk Kamil, Paradowski Michał, Kuropatwa Damian, Marchlewski Jakub, Zubko Dominik, Ciucki Szymon, Wanarski Szymon, Kamieniecki Mateusz, Wroński Karol, Janicki Michał, Budzyński Tomasz, Janicki Michał, Kamieniecki Mateusz, Kozik Jakub, Księżycki Patryk, Rutkowski Jakub, Wanarski Szymon, Wroński Karol, Woś Maciej, Zaprzała Antoni.

 

Gimnazjum

Za reprezentowanie szkoły w konkursach przedmiotowych na szczeblu wojewódzkim i ogólnopolskim i uzyskanie tytułu laureata i finalisty, oraz wyróżnienia, nagrody książkowe i dyplomy otrzymali:

Marcin Gąsior - laureat konkursu matematycznego „Zagimak” (opiekun: Janusz Hołownicki), zdobywca tytułu TAON w Międzynarodowym Konkursie Fizycznym „Lwiątko” (opiekun: Małgorzata Jasina). zdobywca „Złotego Dyplomu” (bardzo dobry wynik) w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym Alchemik” (opiekun: Aneta Derlak)

Kacper Węgor - laureat XI edycji Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego CLICKONMANIAC (opiekun Anita Baranowska), finalista w Konkursie Matematycznym Zagimak” (opiekun Lilla Mystowska), wyróżniony w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym „Alchemik” (opiekun: Aneta Derlak).

Joanna Gidzińskalaureatka w XXXI Międzynarodowym Konkursie Literackiej Twórczości Dzieci i młodzieży im. Wandy Chotomskiej Słupsk reprezentowanie szkoły w międzynarodowych i ogólnopolskich konkursach literackich (opiekun: Marzena Jędruszczak)

Mikołaj Janik - laureat XI edycji Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego CLICKONMANIAC, wyróżniony w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym „Alchemik” (opiekun: Anita Baranowska)

Kacper Węgor, Kamil Zubko, Karolina Puzio wyróżnieni w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym Alchemik (opiekun: Aneta Derlak)

Alicja Romaniszyn, Klaudia Gorzelnicka, Justyna Szlonzak, Aleksandra Kędziera, Magdalena Chrząstek - za zdobycie dyplomu uznania w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym „Alchemik” (opiekun: Aneta Derlak)

Aleksandra Kędziera, Aleksandra Lewandowska, Aleksandra Pachla, Justyna Szlonzak - za udział w XI edycji konkursu CLIKOMANIAC i uzyskanie dyplomu finalisty. (opiekun: Anita Baranowska, Małgorzata Juszczak)

Jadwiga Słoniec - za osiągnięcia w konkursach artystycznych na różnych szczeblach i nagrodę w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Barwy Jesieni” (opiekun: Aneta Franke)

Klaudia Gorzelnicka - za I miejsce na etapie diecezjalnym i udział w ogólnopolskim finale IX Olimpiady Franciszkańskiej wiedzy o Maksymilianie Kolbe (opiekun: Marzanna Bednarczuk)

Alicja Romaniszyn - za zdobycie tytuły laureata na etapie rejonowym w konkursie o bł. Karolinie „Wierność bł. Karoliny Kózki”, organizowanym przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej i udział w etapie diecezjalnym (opiekun: Marzanna Bednarczuk)

Największe sukcesy sportowe w tym roku szkolnym osiągnęli:
Przemysław Kasztelan - III – miejsce w biegu na 1000m w Indywidualnych Mistrzostwach Województwa w Lekkoatletyce, Jakub Zalewski I – miejsce w skoku wzwyż Indywidualne Mistrzostwa Województwa w Lekkoatletyce (opiekun – Kamil Wojciechowski). Karolina Niemczyk - IV – miejsce w skoku wzwyż w Indywidualnych Mistrzostwach Województwa w Lekkoatletyce, Daria Śmiszek - V – miejsce w pchnięciu kulą IV w Indywidualnych Mistrzostwach Województwa w Lekkoatletyce (opiekun - Dominik Stajszczyk).

Za wybitne osiągnięcia sportowe, wielokrotne reprezentowanie szkoły w zawodach rangi powiatowej rejonowej oraz wojewódzkiej pamiątki, dyplomy i nagrody książkowe otrzymali:

V-ce Mistrzowie województwa w koszykówce chłopców Biała Podlaska: Fijołek Patryk, Smerdel Bartosz, Orzechowski Miłosz, Chachler Hubert, Gardyński Albert, Frankiewicz Kamil, Chachler Bartłomiej, Warecki Kamil, Wal Oskar (opiekun: Kamil Wojciechowski)
IV miejsce województwa w koszykówce dziewcząt Biała Podlaska:Justyna Szlonzak, Weronika Nowosad, Justyna Nowosad, Agnieszka Lebiedowicz, Małgorzata Chmielewska, Jadwiga Słoniec, Natalia Butryn, Monika Szeląg, Zofia Łyko, Kamila Czupryńska, Dominika Karwowska (opiekun: Dominik Stajszczyk)

Świadectwa z wyróżnieniem za wysokie wyniki w nauce odebrali:
Patryk Fijołek, Albert Gardyński, Jadwiga Słoniec, Karolina Puzio, Alicja Romaniszyn, Aleksandra Lewandowska, Izabela Siejko, Julia Świeca, Klaudia Gorzelnicka, Alicja Perehubka, Aleksandra Kędziera, Justyna Szlonzak, Magdalena Chrząstek, Joanna Gidzińska, Marcin Gąsior, Kamil Zubko, Mikołaj Janik, Kacper Węgor, Monika Szeląg, Hubert Chachler, Karolina Marchlewska, Damian Kot, Agata Łaba, Hubert Nowak, Kacper Toczek.

Gratulacje za 100 % wynik gimnazjalnego w części podstawowej języka angielskiego otrzymali: Maciej Świderek, Alicja Romaniszyn, Paweł Zienkiewicz.

Nagrody za wzorową 100 % frekwencję odebrali: Miłosz Zając, Martyna Kornyluk, Klaudia Gorzelnicka.

Za działalność artystyczną w zespole wokalnym w roku szkolnym 2014/2015 nagrody odebrali: Karolina Marchlewska (I miejsce w XIV Wojewódzkim Konkursie twórczości „Zawsze niech będzie” Zamość 2015, wyróżnienie w XV Spotkaniach z kolędą i Pastorałką Zamość 2015, nagrody w powiatowych eliminacjach XVII Wojewódzkiego Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej ŚPIEWAJĄCY SŁOWIK), 
Dominika Kawarska, Julia Dąbrowska, Aleksandra Lewandowska, Michalina Świstowska, Justyna Szlonzak, Aleksandra Kędziera. (opiekun: Aneta Franke).

Za godne reprezentowanie szkoły w uroczystościach szkolnych i pozaszkolnych opiekunowie: Iwona Stefaniak, Dominik Stajszczyk, Małgorzata Juszczak nagrodzili: Alicja Romaniszyn, Aleksandra Skwarek, Alicja Perehubka, Adriana Czerw, Przemysław Reguła, Damian Kot.

Za pracę w Samorządzie Uczniowskim podziękowania otrzymali: Aleksandra Lewandowska, Izabela Siejko, Izabela Jaroszyńska, Jakub Klepczuk.

Za udział w konkursach organizowanych przez bibliotekę szkolną opiekunowie: Aneta Kawalec, Małgorzata Hanc wyróżniły: Wiktorię Daniłowicz, Justynę Sikorę, Klaudię Gorzelnicką.

Za szczególne zaangażowanie w tworzeniu gazetki szkolnej „Gimbazetka” opiekun Aneta Kawalec nagrodziła: Kacpra Toczka, Justynę Sikorę, Mikołaja Janika, Janusza Staniaka, Klaudię Gorzelnicką.

Za zaangażowanie i reprezentowanie szkoły w sporcie podziękowania otrzymali: Emilia Kozak, Magdalena Chrząstek, Klaudia Szumiata, Aleksandra Kędziera, Kinga Kwiatkowska, Sylwia Walencik,Marcin Gąsior, Szymon Czarnecki, Maciej Warenica, Konrad Burdzy, Kacper Kaspruk, Kacper Rodziewicz, Kevin Wróbel, Mateusz Krochmal, Kacper Toczek, Masimo Imperato, Marek Chmielewski, Przemysław Kraszkiewicz.

Za trzyletnie aktywne angażowanie się w akcje charytatywne i działania wolontariatu na rzecz Domu Dziecka, Hospicjum, Stowarzyszenia Edukacyjnego „Razem” PCK i społeczności lokalnej opiekun Marzanna Bednarczuk nagrodziła uczniów klas trzecich:

  • angażujące się we wszystkie przedsięwzięcia: Adrianę Czerw, Aleksandrę Herdę, Karolinę Roch, Karolinę Marchlewską, Julię Świecę
  • aktywnie pracujących w różnych akcjach: Paulinę Dobosz, Patrycję Korgol, Marlenę Kruk, Wiktorię Mikulską, Alicję Romaniszyn, Karolinę Maciejewską, Izabelę Jaroszyńską, Damiana Kota, Karolinę Puzio, Karolinę Panasiewicz, Aleksandrę Lewandowską
  • dyplomem uznania uhonorowano: Przemysława Regułe, Izabelę Siejko, Katarzynę Tor, Klaudię Gorzelnicką, Szymona Ciężkiego, Alberta Gardyńskiego, Miłosza Orzechowskiego, Pawła Zienkiewicza, Artura Sagana, Jakuba Klepczuka, Ewę Brońską, Michała Żaroffe, Alicję Perehubkę, Jagodę Kazan, Mateusza Krochmala, Klaudię Szumiatę, Kacpra Hojdę, Macieja Traczuka, Agnieszkę Lebiedowicz, Oskara Wala, Aleksandrę Skwarek, Angelikę Malinowską, Macieja Świderka, Mateusza Lachowskiego, Monikę Szeląg, Macieja Warenicę, Rafała Rutkowskiego.

 

Wszystkie sukcesy cieszą samych uczniów, nauczycieli i rodziców. W nowym roku szkolnym życzymy ich jeszcze więcej. A rozpoczynające się zasłużone wakacje niech przyniosą odpoczynek, uśmiech, radość, interesujące podróże, pozytywne i niezapomniane wrażenia.  

 

 

Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie
ul. Zamojska 16, 22-500 Hrubieszów
tel./fax +48 846963110
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 


Wyświetl większą mapę

© 2012-2015 Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie. Wszelkie prawa zastrzeżone. | powered by joomla

Powered by Joomla 1.7 Templates